VZDĚLÁVÁNÍ – ZÁBAVA – OSOBNÍ ROZVOJ

Koncept vzdělávání DUO

Koncept vzdělávání DUO kombinuje odborné informace a osobní rozvoj (emoční inteligence, reálné vnímání situace). Člověk, který má jen znalosti, pohoří na kontaktu s lidmi. Člověk, který vychází s lidmi a nemá informace, neví, oč jde. Když emoce sílí, intelekt klesá. A to jsou přesně situace, kdy říkáme: jak jsem to, proboha, mohl/a udělat? Znáte to?

Koncept vzdělávání DUO připravuje člověka na reálný život. Preferuji koncept vzdělávání DUO, ale obsah kurzu, (konzultace) je vždy přizpůsoben aktuálním požadavkům. 

KURZY (možné vést i v anglickém jazyce)

ZÁŽITKOVÉ

  • Zážitkový kurz finanční gramotnosti

Učení formou hry je zábavné, umožní ti uvědomit si své reakce, rozvíjí týmové vztahy. Preferovaná témata dle domluvy (spoření, investice, pojištění, úvěry, účty, platební karty, psychologie peněz, psychologie investic, základy emoční inteligence, apod.).

  • Zážitkový kurz vnímání.

Pokud vnímáš, co se reálně děje a máš správné k informace, nemůže se stát, že se špatně rozhodneš nebo ti někdo vnutí něco, co jsi nechtěl/a. To neplatí jen v oblasti financí, ale v životě vůbec. Kurz je vhodný jako podpora kreativity – osobní i týmové, zesíleného smyslového vnímání, emoční inteligence.

  • Zážitkový kurz kreativního psaní.

FINANČNÍ GRAMOTNOSTI

  • Tajemství zlaté a stříbrné karty

Jaký je rozdíl mezi kreditní a debetní kartou? Co se stane, když si to spleteš? Objev to formou hry.

  • Finanční gramotnost

Informace, návody, postupy jak se zorientovat v džungli peněz. Psychologie peněz a základy emoční inteligence. Preferovaná témata dle domluvy.

NEVŠEDNÍ

  • Finanční gramotnost pro muže a ženy, kteří se nebojí tance.

Kurz finanční gramotnosti a osobního rozvoje (emoční inteligence, vnímání reality). Tanec je použit jako prostředek k uvolnění. V relaxovaném stavu jsme schopni lépe vidět naše motivace a mentální návyky v oblasti peněz.

  • Když jablko padalo k zemi

Zážitkový kurz o zemské gravitaci aneb opravdová věda není jen otázka faktů a logiky. Premiéra proběhla 16.11. 2018 ve spolupráci s ČVUT.

Těším se na setkání!

OSOBNĚ? TEAMBUILDING? V RÁMCI FIREMNÍ AKCE?